İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bağırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bağırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bağırmak

Rüyada Bağırmak; kişinin ya rahatlamasına ya da öfkelenmesine sebep olabilir. Fakat rüyadan uyandığında bunun etkisi geçmiyor ise, rüyayı gören kişiler bu rüyanın yorumlarını öğrenmek isterler.

Rüyada Bağırıp çağırmak mühim bir mevzuya tanıklık hayata geçirmeye, kamuyu ilgilendiren bir duruma ya da alaya vakıf olmaya ya da bahar mevsimini algı etmeye işaret eder.

Rüyada Bağırmak

Rüyada Bir topluluğa doğru haykırmak devlet ve nimete ermeye, Feryat etmek mutluluk ve feraha, korkulan şeyden güvenliğe çıkmaya delalettir.

Rüyada Boş Yere Bağırmak

Rüyada boş yere bağırıp çağıran adam yaygaracı ve gereksiz kelam söyleyen hiç kimseye, Hak ve doğru sözle bağıran adam, insanları irşat eden hiç kimseye delalet eder.

Bağırarak yardım istediğinizi görmek başınıza tehlikeli bir vaka geleceğine işarettir.

Rüya esnasında bağıran kişi iyi havadis, name alır. Acıyla bağıran kişi endişesinden sıyrılıp, sevinir.

Bağırmak yahut bağırdığını işitmek, hem kedere, hem de neşeye ve sabra delalet eder. Ama bir kişi, bilinmeyen bir yerden bağırdığını ve ona yanıt verildiğini görürse ve buna karşılık, ağlamakla karışık bir ses işitmek, ferah ve sürura delalet eder.

Kirmanî ye bakılırsa: Sokakta ihtiyar ve muntazam kıyafetli bir insanın akla yakın gelen sözleri bağırarak söylediğini görmek, o yüzyıl ya da asır bolluk ve iyiliğine, ticarette hayırlı islerde kazancına işarettir.

Ama bağıran adam anlamsız ve korkulu şeyler söylemişse o vakit rüyayı gören kişi birisi tarafınca aldatılacak yahut ziyan görecek anlama gelir.

Satılık bir meta için bağıran tellal görmek bir yalan havadis duyulacağına delalet eder.

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada bağırmak, düş sahibinin sevilmiş olduğu ya da sevdiklerinden ayrı düşmesine işaret eder.

Rüyada Birisine Kızmak Tehlike mi Demektir?

Rüyada birisine bağırdığınızı görmek, bir tehlikeye geçireceğinize de işarettir.

rüyada bos yere bağırıp çağıran adamı görmek, batıl ve yanlış kelam anlatmaya işaret eder. kimi de gördüğünüz rüya, Hak’la batılın arasını ayıran, akıllı ve anlayışlı bir hiç kimseye işaret eder.

rüyada birisine bağırdığınızı görmek, bir tehlikeye geçireceğinize işarettir.

Rüyada bağırıp çağırdığını görmek, fazla fazla konuşmak ile tabir
olunur. Sokakta i̇htiyar bir insanın bağırdığını görmek, o senenin verimli olacağının işaretidir.

Satılık bir meta için bağıran tellâlı görmek, bir yalan habere işaret eder.

Rüyada bos vere bağırıp çağıran adamı görmek, batıl ve yanlış kelam anlatmaya işaret eder. Kimi de gördüğünüz rüya, Hak’la batılın arasını ayıran, akıllı ve anlayışlı bir hiç kimseye işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz