İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Aynada Beyaz Sakal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aynada Beyaz Sakal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aynada Beyaz Sakal Görmek

Rüyada Aynada Beyaz Sakal Görmek; kişinin olgunlaştığının, yaşamında daha iyi bir mertebeye eriştiğinin göstergesidir. Rüyayı gören kişi artık eski günahları için tövbe etmeli ve doğru yola yönelmelidir.

Rüyada Aynada Beyaz Sakal Görmek

Ama sakalını ak görse fukara düşer. Yüzünde ak kıllar bulunduğunu ve onları yolduğunu müşahid olan, bulunmuş olduğu dereceden daha aşağılara düşer.

Rüyada Ayna Bakarken Kırılması

Bazıları demişlerdir ki: Ayna es ve aynanın kırılması ise eslerden birinin ölümüdür. Aynada bir kadının tenasül aletini müşahid olan sıkıntıdan kurtulur. Bir aynayı sildiğini ve parlattığını müşahid olan içinde bulunmuş olduğu sıkıntıdan kurtulur.

Bir başka rivayete nazaran da: Rüyada Aynada Beyaz Sakal Görmek, düş ve gururdur. Bazı tabirciler, ayna hanımdır, dediler. Bir şahıs rüyada aynaya yahut suya ya da başka bir şeye baksa ve orada kendi suretini görse, o kimsenin renk ve sanatında kendisine benzeyen bir evladı doğar. Rüyada aynaya baktığını müşahid olan şahıs, evlenir. Ama eşi kaybolmuşsa yanına gelir.

Rüyayı gören kişi üst mertebede ise, vazifesinden alınır. Rüyada gümüş aynaya bakan kimsenin ün ve makamı elinden gider. Aynanın girildiğini müşahid olan kimsenin, hanimi ölür. Aynaya bakarak orada bir genç müşahid olan şahıs, bulunmuş olduğu yerde otoritesine yahut ticaretine yahut başka şeylere düşman olan birisini görür. Orada ihtiyar bir şahıs görürse, o şahıs bulunmuş olduğu yerde kendisine arkadaş olan birisini görür.

Rüyada Aynada Beyazlıklarına Bakmak

Bazı tabirciler rüyada gümüşlü bir, Rüyada Aynada Beyaz Sakal Görmek olan şahıs, sorun, acı ve korkuya düşer dediler. Altın ayna dince güç, zenginlik ve vazifeden atıldıktan sonrasında tekrardan ise girmektir. Hasta olan bir kimsenin rüyada aynaya bakması, onun öleceğine işaret eder.

Ayna yolculuğa ve aynada görülenle ilişkili bir hamileliğe işaret eder. Söyle ki aynada görülen hanım ise, kimi o, dişi bir çocuk, erkekse, adam bir çocuk olur. Bir adam rüyada aynaya baksa ve kendisini başka bir biçimde görse, o şahıs malca ziyan eder, akli gider. Rüyada, kendisini aynada bir karı seklinde müşahid olan kimsenin, bir kızı olur, bekar ise evlenir.

Rüyada Aynada Beyaz Sakal Görmek, hanım hamile ise karnındaki çocuk kendisine benzeyen bir kız çocuğudur. Ama hamile değilse, kocası bir hanımla daha evlenir. Görmüş olduğu hanım okuması olur. Hapiste bulunan bir şahıs rüyada kendi yüzünü görse hapislikten kurtulur. Aynaya geri tarafınca baktığını müşahid olan şahıs, hanımına geri taraftan yakınlıkta bulunur.

Rüyada Güzel Aynada Yaşlandığını Görmek

Cilalı ve duru bir aynaya baktığını müşahid olan kimsenin, tasa ve kederleri gider. Paslı ayna kişinin iyi olmayan halidir. Aynanın temiz olmayıp pis olması düş sahibinin büyük bir tasa ve kederi bulunduğuna delalet eder.

Rüyada Aynada Beyaz Sakal Görmek oldukça ilginçtir. Ayna rüyası olacak birçok şeyi açıklar. Bir aynaya bakarak fazla güzel bulunduğunu düşünen birinin önünde, mutluluk dolu bir dönem vardır. Tekrar aynaya bakarken solgun ve bitkin bulunduğunu müşahid olan kimsenin önünde sorunlarla dolu bir dönem vardır.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz