İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada Ayı Görmek; ayıyı gören kişinin ya da bu kişinin çevresinden birinin iki yüzlü, iyi olmayan huylu hanıma ve namert bir insanın varlığına işarettir. Bir kişi rüyasında ayıyı avlıyor veyahut ayı avlayan birisini görüyor ise lakırdı ve işinde hile ve haram yolunu tutan, bilgisiz insanoğlu nazarında kıymetli kabul edilen düşük yaratılışta insana delalettir.

Rüyada Ayı Görmek

Ayıya da aslan, kurt gibi herhangi bir yırtıcı hayvana binmek, kendini bilen ve yaşını almış bir şahıs için velayete, değilse evlilik dışı ilişki zina ilişkisi yaşamasına delalet eder. Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Kadının Rüyasında Ayı Görmesi

Bir kadın için bu Düş, yeni düşmanlara haiz olacağının ve bazı zorlukların oluşacağının işaretidir. Bir ayı hayatına son vermek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. Bir ayı hayatına son vermek sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. Büyük bir çoğunlukla gördüğünüz rüya zorluklarla ve sorunlarla karşılaşacağınıza dikkat çeker. Düşman anlama gelir. Yabancı şahıs, beklenmedik, karışık vakalara işaret eder. Yalnız ayının ısırması iyi sayılır.

Rüyada ayı görmek münafık, aptal, düşünceden yoksun, düşmanla tabir edilir. Ayıya bindiğini müşahid olan, devlet tarafınca bir çıkar görür. Rüyada ayı eti ve derisi düşman mali, sütü korku ve kaygı ile tabir edilmektedir.

Kirmani ye bakılırsa : Rüyada ayı görmek, iyi olmayan, akıldan yoksun, insanlıktan ırak bir erkekle tabir edilmektedir. Ayıya bindiğini müşahid olan, düşmanına yeğin gelir. Hayatına son vermek de böyledir.

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada ayı, bela ve fitne sahibine, Kimi de ikiyüzlü, ya da iyi olmayan bir hanıma kimi de hapse işaret eder. Bir şahıs bir ayıya binse, ama ehilse dince velayete ulaşır. Şayet yeterli ve layık değilse, tasa ve korkuya maruz kalır, sadece sonrasında bu durumdan kurtulur.

Bir karı için gördüğünüz rüya, düşmanlara haiz olacağının ve hayatında bazı aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı hayatına son vermek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir.

Büyük bir çoğunlukla, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Nefis mertebesinde ayı rüyası hiddet gösterir. Rüyada ayının sırtına bindiğini görmek, devlet adamlarından çıkar görmeye işarettir. Rüyada ayıya binmek, düşmana üstün gelmektir. Rüyada ayı derisi görmek mala delalet eder.

Rüyada Ayı Görmek Anlamı ve Yorumu

Arkadaş ve muavin görülen birinin aslına bakarsak niyeti kötü olması ve ziyan vermesi anlamındadır. Rüyada ayı görmek, afet, belâ ve fitneye işarettir. Bazı kez de ayı görmek, sertlik ve güçlü olmayan, düşmanlığında hileye başvuran hırsıza işaret eder. Rüyada ayının sırtına bindiğini görmek, devlet adamlarından çıkar görmeye işarettir. Tekrar ayıya bindiğini görmek, düşmana üstün gelmeye işaret eder. Rüyada ayı derisi görmek mala, bazı kez de iyi olmayan, boşanmış ve oyunla uğraşan hanıma işaret eder.

  1. Siyah ayı: Ailenin arasında münakaşaya.
  2. Ayı avı: Yakında birinin ölmesi ve yüklüce bir mirasa.
  3. Ayının bağlı olması: Hastalık verici vakalar yaşamak ve büyük acılar çekmeye.
  4. Ayı oynatmak: Bir düşmana üstünlük sağlamaya.
  5. Ak ayı: İşlerin açılması ve kazancın artmasına işarettir.

Rüyada Ayı Görmek ve Düşmanlık

Rüyada ayı görmek, arkadaş bildiğiniz bir düşmanınızın olduğuna ve ondan fazla ziyan göreceğinize işarettir. Bir karı için gördüğünüz rüya, düşmanlara haiz olacağının ve hayatında bazı aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı hayatına son vermek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir.

Büyük bir çoğunlukla, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bir karı için gördüğünüz rüya, düşmanlara haiz olacağının ve hayatında bazı aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı hayatına son vermek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. Büyük bir çoğunlukla, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz