1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Ayı Görmek ne anlama gelir? Manası nedir? Astrologların yepyeni yorumları

Rüyada Ayı Görmek ne anlama gelir? Manası nedir? Astrologların yepyeni yorumları

rüyada ayı yavrusu görmek, rüyada beyaz ayı görmek, rüyada yavru ayı görmek, rüyada siyah ayı görmek

rüyada ayı görmek manası nedir ? nasıl yorumlanır

Rüyada ayı görmek   Bir çok insan bu rüyayı görmekte ve manasını tabirini merak etmektedir. Bir başka aranan ise Rüyada Ayı Yavrusu görmek ne anlama gelir . Bir çok insan gece gördüğü rüyaları kalktıkları anda tabirini öğrenmek için telefonlarına sarılır. Bizler sizlerden bir beklentisi olmayan ve bu işe meraklı Rüya Tabircileriyiz. Rüyada Ayı Görmek ne anlama gelir sizler için araştırdık ve yayınladık. Buyurun başlayalım.

rüyada ayı görmek manası nedir ? nasıl yorumlanır

Rüyada ayı görmek

Namussuz, fena huylu hanıma, namert insana işaret eder. Ayıyı avlamak yada ayı avcısı görmek lakırdı ve işinde hile ve haram yolunu tutan, bilgisiz insanoğlu nazarında kıymetli kabul edilen düşük yaratılışta insana, Ayı ya da herhangi bir yırtıcı hayvana binmek, yeterli kimse için velayete, değilse zina yatmaya delalet eder. Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bir bayan için bu Düş, yeni düşmanlara haiz olacağının ve bazı zorlukların oluşacağının işaretidir. Bir ayı hayatına son vermek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. Bir ayının hayatına son vermek sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. ekseriyetle bu düş zorluklarla ve sorunlarla karşılaşacağınıza dikkat çeker. Düşman anlamına gelir. Yabancı kimse, beklenmedik, karışık vakalara işaret eder. Yalnızca Ayının Sizi Isırması iyi sayılır.

Rüyada ayı görmek münafık, aptal, düşünceden yoksun, düşmanla yorumlanır. Ayıya bindiğini gören, devlet tarafınca bir çıkar görür. Rüyada ayi eti ve derisi düşman mali, sütü korku ve kaygı ile tabir edilmektedir. Kirmani ye gore : Rüyada ayı görmek, fena, akıldan yoksun, insanlıktan ırak bir erkekle tabir edilmektedir. Ayıya bindiğini gören, düşmanına faik gelir. Hayatına son vermek de böyledir. Bir başka rivayete gore de: Rüyada ayı, bela ve fitne sahibine, Kimi de hilekar, veya fena bir hanıma kimi de hapse işaret eder. Bir kimse bir ayıya binse, eğer ehilse dince velayete ulaşır. Eğer yeterli ve layık değilse, üzüntü ve korkuya maruz kalır, sadece sonrasında bu durumdan kurtulur.

Bir bayan için bu düş, düşmanlara haiz olacağının ve hayatında bazı aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı hayatına son vermek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. ekseriyetle, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Nefis mertebesinde ayı rüyası hiddet ifade eder. Rüyada ayının sırtına bindiğini görmek, devlet adamlarından çıkar görmeye işarettir.

Rüyada ayıya binmek; düşmana galip gelmektir. Rüyada ayı derisi görmek mala delalet eder.

Önerilen DiğerYazı
Rüyada Fare Görmek ne anlama gelir? Rüyada Fare Görürseniz neler olur?

Rüyada Ayı Görmek Anlamı ve Yorumu

Arkadaş ve muavin görülen birinin aslına bakarsak niyeti bozuk olması ve ziyan vermesi anlamındadır. Rüyada ayı görmek, âfet, belâ ve fitneye işarettir. Bazı kez de ayı görmek, sertlik ve güçlü olmayan, düşmanlığında hileye başvuran hırsıza delâlet eder. Rüyada ayının sırtına bindiğini görmek, devlet adamlarından çıkar görmeye işarettir. Tekrar ayıya bindiğini görmek, düşmana galip gelmeye delâlet eder. Rüyada ayı derisi görmek mala, bazı kez de fena, boşanmış ve oyunla meşgul hanıma delâlet eder.

  • Siyah ayı: Ailenin arasında münakaşaya.
  • Ayı avı: Yakında birinin ölmesi ve yüklüce bir mirasa.
  • Ayının bağlı olması: Hastalık verici vakalar yaşamak ve büyük acılar çekmeye.
  • Ayı oynatmak: Bir düşmana üstünlük sağlamaya.
  • Ak ayı: İşlerin açılması ve kazancın artmasına işarettir.

Rüyada ayı görmek, arkadaş bildiğiniz bir düşmanınızın olduğuna ve ondan fazla ziyan göreceğinize işarettir. Bir bayan için bu düş, düşmanlara haiz olacağının ve hayatında bazı aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı hayatına son vermek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. ekseriyetle, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bir bayan için bu düş, düşmanlara haiz olacağının ve hayatında bazı aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı hayatına son vermek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. ekseriyetle, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz