1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Ayak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayak Görmek

Rüyada Ayak Görmek; genel olarak iyi bir amele ve işin devamını elde eden unsurlara erişmesine, servetin devamlılığına yorulabilir.

Rüyada Ayak Görmek

Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve tertipli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kıl borca, Ayakta görülen ziyade güzellik geçimdeki ferahlığa işarettir.

Rüyada Ayağın Yerden Kesilmesi

Ayağın kesilmesi binitin ve malın zarara uğramasına, Ayak parmakları konut halkının bezeklerine, Ayak kemikleri geçim vasıtası olan meta ve ana paraya; Ayağın kayması kazancın gitmesine, bilim ehlinin hata ve unutkanlığına, Ayak, umumiyetle kişinin büyüğü, evladı, kullandığı araç, icra edilen sanat, yadın eden ya da edilen hiç kimseye delalet eder. Ayak kayması ya da ayağın sürçmesi durumlarında, ayak parmaklarının insan için sadece bir ayak bileşeni değil, yürümek için elzem organ olduklarının altını çizer.

Bolca kazançlı işe, sağlıklı ve zekice düşüncelere, azimli ve sabırlı davranışlara işarettir. Sakat ayak, iyi olmayan salık ve üzüntüye; kıllı ayak, büyük bir suçtan aklanmaya; ayak kesmek, bir iş için ödüllendirmeye; kız ayağı, işlerde başarıya; hanım ayağı, ömür boyu zorluklara; ayak yıkamak, kar hayata geçirmeye işarettir.

Rüyada Ayak Görmek ve Bunalım

Kendi ayaklarınızı görmeniz, can sıkıntısının, kontrolünüzü kaybedebileceğinizin işaretidir. Başka insanların ayakları mantıklı kararları gösterir.

Rüyada temiz ayak tüm sıkıntıların geride kalacağına işarettir. Pis ayak ise insanoğlunun bir sıkıntısı olduğuna işaret eder.

Rüyada ayak görmek, kişinin servetinin sürekli olmasına, iyi iş hayata geçirmeye, islerinde güven etmiş olduğu şeye işaret eder. Ayak kemikleri, düş sahibinin geçim deposu olan malına işaret eder. Ayak kemiklerinden bir kemiğin göğe çıktığını görmek, düş sahibinin hayatını kaybetmesine işarettir.

Rüyada Ayak Görmek ile İlgili Diğer Yorumlar

Ayaklarda kil görmek düş sahibinin borcunun artmasına, işaret eder. Rüyada bir ayağının çok bulunduğunu müşahid olan kimsenin, geçimi fazlalaşır.

Kendi ayaklarınızı görmeniz, can sıkıntısının işaretidir. Gördüğünüz rüya, kontrolünüzü kaybedeceğiniz anlamına da gelir. Başka insanların ayakları, kendinize hakim olduğunuzun, mantıklı kararlar aldığınızın işaretidir.

Rüyada ayağı ile bir şeyi tepelemek, söylemiş olduğu sözü inkar etmeye işaret eder. Bir kişi rüyada bir insanın kendisini ayağı ile tepelediğini görse, o adam o kimseyi fakirlikle ayıplar ve malıyla ona büyüklenir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz