İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Avokado Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Avokado Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Avokado Görmek

Rüyada Avokado Görmek; rüyayı gören insanın hayatı boyunca helal para kazanacağına, karlı işe, kazanca, alın terini almaya yorulur. Kör bıçak ile avokado kesmeye çalışmak ise, rüya sahibinin huzura, çocuğa, kudret ve kuvvette erişeceğine tabir edilir.

Rüyada Avokado Görmek

Rüya sırasında avokado görenin her ne biçimde olursa olsun, şansının her gelişmede iyi gideceğini anlatır. Avokado rüyası zenginliğin, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Yapacağınız işte kısmetinizin açılacağını anlatır. Rüyada avokado aş Umutlarınızın gerçekleşeceği anlamındadır.

Rüyada Olmamış Avokado Yemek

Rüyada Avokado yemek, güzel, uzun boylu, iyi huylu, saygılı, güçlü ve eli açık bir hanımla, asil ve iyiliksever bir insana tabir edilir. Bu kişi ile, rüya sahibi bir birliktelik yaşayacak ve o birliktelikten çok güzel çocuklar olacaktır.

Avokado meyvesini kestiğini ve yediğini müşahid olan şahıs, bazı güzel meziyetlerle akranlarını geçer ve her insana misal gösterilir.

Rüyada avokado yediğini veyahut birisinin kendisine avokado ikram ettiğini görmek, sağlık ve afiyete delalet eder. Avokado, rızka, toplu mala işaret eder. Rüyada Avokado aş, görmekten daha hayırlıdır. Avokado umumi anlamda, güzel hanımefendilere, yakışıklı erkeklere işaret eder.

Rüyada Yerde Avokado Bulmak

Kişinin rüya esnasında odasında Avokado bulunduğunu müşahid olan hanım, hayırlı bir adam evladı dünyaya getirir. Bir adam, rüya esnasında bir kadının kendisine Avokado verdiğini görse, o adamın bir oğlu olur.

Rüyada bir hiç kimseye Avokado attığını görmek veya avokado vermek, o kimselerle bir biçimde yakınlık kurma arzusuna işaret eder. Avokado meyvesi satın almak, hoşsohbet, iyiliksever bir insanla tabir edilir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz