İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada At Görmek ne anlama gelir? Videolu Tabirler yepyeni 2021

Rüyada At Görmek ne anlama gelir? Videolu Tabirler yepyeni 2021

rüyada beyaz at görmek rüyada siyah at görmek rüyada kahverengi at görmek

rüyada at görmek ne anlama gelir

Rüyada At görmek Videolu Tabir Rüyada At Görmek Rüyada insanlar bir çok nesneyi ve hayvanı görürler. İnsanlara çok yakın bir hayvan olduğu için At devamlı görülen bir hayvan türü. Özellikle Rüyada Beyaz At ,Kahverengi At ve Siyah At çoğunlukla görülmekte. Bizde bu hayvan At’ın Rüyada görülmesinin anlamını ve manasını sizler için Astrologlarımıza sorduk ve Alimlerin rüya tabirleri ile harmanladık.

 

Rüyada At görmek Videolu Tabir

En çok bu aşağıdaki aramalar yüksek oranla merak ediliyor başlıcaları şunlar:

  • rüyada beyaz at görmek
  • rüyada siyah at görmek
  • rüyada kahverengi at görmek

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek  muradının yerine geleceği anlamına gelir. Rütbe alınmasına, Devlette makam ve uzun yolculuğa delalet eder. İmam Cafer Sadık (a.s): Atı yüksek makam, izzet, sultanlık, irilik , hayırlı işlere ve berekete yorumlamıştır. Ata binmeyi bilmeyen biri, Rüyasında ata binmeye çalışması, bu onun için işinde yükseleceğini ve yüksek bir makama geleceğini, yüksek derecelere ulaşacağını işaret eder. Bazı yorumlarda Rüyada at binmek  yolculuk yapılacağına  işarettir. Danyal (a.s.): Rüyada at görülmesi, yücelik, onur ve saygı  kazanacağına işaret eder. Kirmani de demiş ki: Düşmanınızı ve rakiplerinizi  yeneceğiniz anlamına gelir Rüyada at görmek, her şekli ile hayra yorulan bir rüyadır. Yüksek payelere işarettir. Attan indiğini görmek ise, iyi bir anlama gelmez  değildir ve üzüntü çekileceğine işarettir.

 

rüyada at görmek ne anlama gelir

Rüyada siyah at görmek

Rüyada siyah at görmek  yüksek mevki, büyüklük, makam ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada beyaz at görmek

Kirmani’ye göre: Beyaz at görmek dininin kuvvetli olacağına ve devlet büyükleri tarafından verilecek Para mal mülk  ve haysiyete delildir. Rüyasında beyaz ata bindiğini gören yüksek yerlere ulaşır fakat biraz kederlenir. Rüyada  gri renkli bir at görmek, kazançlı islerin pesinden koşacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada at görmenin tabiri

Rüyada cins ve genç at görmek;

Rüya sahibinin gücünün artacağına, mal ve mülkünün çoğalacağına yorumlanır. Kırmızı renkte bir at görmek ise, Rüyayı Görenin işlerinin ve ticaretinin bozulmasına işarettir. Rüyada boz renkli bir ata bindiğini gören kimse, düşmanlarını bozguna uğratır.

Rüyada gemi olmayan bir  ata binmek;

Rüya sahibinin isteği olmadığı halde başka birisinin idaresi altına girip onun verdiği emirleri  yapacak olmasına işarettir.

Rüyada huysuz ve azgın ata binmek;

Rüya sahibinin düzenbaz ve sahtekar biri ile ilişkisi olacağı şeklinde yorumlanır. Bu yüzden ve ondan zarar göreceğine delalet eder. Eyersiz bir ata binmek, rüya görenin başladığı  işlerden ötürü bu işlerden başarılı olamayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada at öldürmek;

Rüyada bir at öldürürken gören kişi, mal mülk ve varlığa kavuşur.

At eti yediğini görmek;

Rüya sahibi için iyi değildir.

Rüyada attan düşmek;

Attan düştüğünü gören kimse, para kaybına uğrar ya da sağlığı bozulur. Rüyada at sattığını gören kimse, ya birisi ile kavga eder veya  hayatında geçimsizlikler olur.

Rüyada at satın almak: 

at Pazarından bir at aldığını gören kimse, eğer devlet işinde ise, hızla terfi edecek ve yüksek mevkilere yükselir. Erkek at görmek  iktidar ve güce işaret eder.. Dişi at gören ise, namuslu ve şerefli bir kadınla evleneceğine işarettir. eğer Rüyayı gören kişi evli ise ve evlenmeye niyeti yoksa büyük bir arsa veya daireye sahip olabileceği anlamına gelir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz