İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Asker Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Asker Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Asker Olmak

Rüyada Asker Olmak; oldukça hayırlı bir rüya anlamına gelir. Asker olduğuna rüyasında tanık olan kişi bir işi başarılı bir şekilde yapacaktır. Bu rüya bazı yorumculara göre iyi olarak azledilmez. Kötü yorumlanmasının sebepleri arasında kendisini nasıl bir asker olarak gördüğü en önemli sebeptir. Eğer düşman askeri olarak kişi kendisini rüyasında görür ise bu rüya hayırlı yorumlanmaz.

Rüyada Asker Olmak

Aynı zaman da asker rüyası devletten iyilik ve himaye göreceğine tabir edilir. Rüyada bir askeri beraber ve en önde bayrak taşıdığını görmek, memlekette şan ve ün sahibi olarak tanınmaya işarettir. Rüyada askere gitmek; Askere gitmemiş bir gencin haki renk görmesi, derhal silahaltına çağırılacağına işarettir.

Rüyada Asker Olmak ve Emniyet

Bir kimsenin rüyada bölük halinde giden askerler görmesi, o yer halkı için refah ve saadete işaret eder. Şu sebeple asker devletin kuvvetidir. Şahsının de o askerlerden biri bulunduğunu görmek, Aile huzuruna, işlerin düzgünlüğüne ve emniyete işaret eder.

Rüyada üniformalı yahut etkili rütbeli asker olmak, şan ve şöhrete tabir edilir. Bununla birlikte gördüğünüz rüya güç anlama gelir. Rüya esnasında asker bulunduğunu görmek evinizin güvenli olduğuna işarettir. Başarı ve zenginlik için tüm gücünüzle çalışmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Asker Olmak ve Emir Almak

Büyük bir komutanın emrinde muharebeye katılmak, fazla mutlu olduğunuza tabir edilir.

Bölüğün başlangıcında kendisini kumandan görmek, her yerde sözünün dinleneceğine ve hepimiz tarafınca kendisine saygı gösterileceğine işarettir.

Kışla içinde rüyada asker olmak

Eski bir dosttan yardım alınacağına işarettir. Askeri donanmada askerlik, onur şan ve sevince işaret eder. Şu sebeple donanma bir milletin iftihar deposudur. Bazı defa de donanmada askerlik yaptığını, iş ile tabir edilmektedir. Hassaten gördüğünüz rüya sefere çıkmaya da işaret eder.

Bu rüya ile ilgili görülen rüyanın hayır olarak azledilmesinin en önemli sebebi, kişinin rüya sonrasında yapacağı yardımlardır. Kişi eğer çevresindeki yoksul, öksüz, yetim ve meczuplara yardım etmez, mutsuz kimseleri sevindirmez ise rüya hayırlı anlamını yitirir. Hatta rüyanın genel yorumu kötü dahi olsa yapılan hayırlar sayesinde o rüyanın şer durumu etkisiz kılınabilir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz