İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Aşık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aşık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aşık Görmek

Rüyada Aşık Görmek; hayırlı bir rüya olarak geçer. Rüya sahibi bu rüya ile doğru yolda ilerlemek için çaba sarf edeceğine, sevgilisine kavuşan bir aşığı görmek, yarar elde edeceğine, birisini size aşık görmek, size aşık olan kişiye yararlı olacağına işaret edilir.

Rüyada Aşık Görmek

Aşığını görmek ise aşığı ile ya da aşık olacağı birisi ile evliliğe doğru giden ilişki anlamını taşır. Kişi var olan ilişkisinde ya da yeni başlayacak ilişkisinde mutluluğu bulacaktır. Fakat ilişkiyi, kendini ve karşısındakini iyi tahlil etmeli ve ayağı yere basan hayaller kurmalıdır.

Kendini Birisine Aşık Görmek

Büyük bir mutluluk olarak tanımlansa da bazı yorumcular bu rüya hakkında bencilce düşünmek olarak işaretler olduğunu dile getirmişlerdir.

Nablûsî bu rüya ilgili demiştir ki:
– Rüyada âşık olmak belâdır. Bu sebeple bir şahıs rüyada âşık bulunduğunu görse, bir belâya duçar olur. Aşık, iyi yahut iyi olmayan işleri istek eden bir kimsedir.

Şunu da biz ek edelim ki, âşıkların dünyada rahatı yoktur. Ta ki maşukuna kavuşuncaya kadar…

Rüyada Aş ve Sevgi Görmek

Tekrar rüyada sevginin güzel halini görmek, düş sahibinin gizleyemediği bir sözü açılmasına da işarettir. Sevi, uyanıkken bir şeye düşkünlüğe, hasta için ecelin yaklaştığına ve fakirliğe de işaret eder.

Rüyada Aşık Görmek bir iş yaptığını ve onu yaptıkça zevk aldığını görmek, nefsin arzusuna uymaya ve sonu gelmez işler ardında koşmaya işaret eder. Bu sebeple insan için kendi nefsinden daha yaman düşman yoktur.

Bekâr bir insanın rüyada sevi mektubu yazdığını görmesi, kısa sürede evleneceğine işarettir. Sevi mektubunu aldığını görmek, bir evlenme teklifine işaret eder. Tekrar sevilmiş olduğu birinden bir sevi mektubu aldığını görmek, mutluluk ve saadete işarettir.

Aşık Rüya ile İlgili Diğer Yorumlar

Bir şahıs rüya sırasında bir hanıma yahut adama aşık bulunduğunu görüp ona yaklaşamazsa ve uyandığı halde bu rüyanın ve rüya sırasında aşık bulunduğunun tesirinde ise sıkıntılı ve üzücü vakalarla karşılaşacağına ve bu durumun kısa süreli olacağına işaret eder

Hayra, iyilik halletmeye, hakikati görebilmeye işarettir.

  • Aşıkların ulaşması: Bir fayda elde etmeye.
  • Birinin size aşık olması: O hiç kimseye iyilik halletmeye.
Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz