İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Aşçı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aşçı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aşçı Görmek

Rüyada Aşçı Görmek; bir şeyler üretmeyi aşırı seviyede isteyen, çok fazla istekli, çalışkan ve aynı zamanda bir şeye doymak bilmeyen, açgözlü ve aşırı istekli, haris bir şahsa delalet eder.

Rüyada Aşçı Görmek

Rüyada aşçı bulunduğunu görmek hayır, nimet ve rızka işarettir. Aşçı rüyası mutluluk, bolluk ve bolluk anlamına da gelir. Güzel kokulu, temiz ve leziz bir şey pişirdiğini görmek, hayır ve nimete işarettir. Bunun aksini görmek, şer, gurur ve kibir anlamına gelir.

Rüyada Aşçı

Sevince delalet eder. Bolluk, rahatlama ve mutluluğa işaret eder. İlaveten ani bir yolculuğu da belirtebilir. Seyyar aşçı görmek, durumunuzun değişeceğine veyahut taşınacağınıza tabir edilir. Aşçıyı kazan başlangıcında görmek, evlenmek isteyenler için hayırlı kısmete işarettir. Rüyada aşçı giysisi, önlüğü, şapkası görülmesi maddi durumunuzun düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada aşçı görmek

Hastalar için hastalığın ilerlemesine yorulur. Aşçıyı evde görmek, oturduğunuz evden daha iyi bir eve taşınmak anlamına gelir. Aşçı ile kavga etmek, arkadaş ve komşular hakkında kötümser olmaya ve bundan ziyan göreceğinize işarettir. Rüyada aşçılık yapmak, maldır, rızıktır, bolluktur ve berekettir.

Rüyada Aşçı Bulunduğunu Görmek

Kişinin nefsini aşçı görmesi hayırlıdır. Rüyada aşçılık yaptığınızı ve leziz yemekler pişirdiğinizi görmek; laf sahibi birinden çıkar elde edeceğinize işarettir. Aynı rüyada iyi olmayan yemekler pişirmek; bunun aksine tabir edilir. Bir başka rivayete göre de: Bazı defa de aşçı bulunduğunu müşahid olan, sevince, neşeye ve mutluluğa ulaşır. Aşçıya yardım etmek işlerinizin yoluna gireceğine alamettir.

Rüyada Aşçıyla Konuşmak

Rüya sırasında aşçıyla karşı karşıya kalan kişi türlü mevzudan kısmet elde edecektir. Aşçıyla konuşmaksa kısmet anlamına gelir. Evlenmek isteyen kimseler için rüyada aşçıyı görmek, hayra işarettir. Aşçıyla konuştuğunu müşahid olan muradına erer.

Şimendifer, tayyare ya da vapur aşçısı görmek

Vapur, tayyare ve şimendifer şeklinde yolcu taşıyan vasıtaların aşçısını görmek, bir yerden başka bir yere geçmeye veyahut bir halden başka bir hale intikal etmeye işaret eder. Kimi de bir gayeye ulaşmaya delalet eder.

Rüyada Yolculukta Aşçı Görmek

Yolcu aşçısını görmek, bir şeye yaklaşmaya ve bir yerden başka bir yere göçmeye veyahut bir halden başka bir hale intikal etmeye delalet eder. Kimi de gördüğünüz rüya sefere çıkmanın işaretidir.

Lokanta Aşçısını Görmek

İnsanlara yararlı bir işle uğraşan olmaya işaret eder. Bununla birlikte mutlu olacağınıza ve meta elde edeceğinize işarettir. Lokanta aşçısının görülmesi iyilik sever birisi tarafınca ati faydaya işaretle delalet etmektedir.

Mektep veya Barınak Aşçısı Görmek

İlim, hikmet ve rızka delalet eder. Yaşı büyük kimseler için bilim ve adap öğrenecek parlak zeka bir evladınız olacağına tabir edilir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz