İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Apartman Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Apartman Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Apartman Görmek

Rüyada Apartman Görmek; oldukça ilginç öğeleri içinde barındıran, hem hayır hem de şer anlama gelebilen bir rüyadır. Yorumun doğru yapılması rüyanın ve apartmanın rüyadaki durumunun doğru tasviri ile mümkündür.

Rüyada Apartman Görmek

Rüyada her tür üst binalar ve apartman görmek sıkıntılı hayata, meydana ati bir olayın ufak veya minik belirtilerin işaretidir. Apartman yahut bu tür fazla kattan oluşan binalar, iş olarak yorulur. Rüyada Çevresi açık ya da birçok kattan oluşan basık binalarla kaplı apartman görmek mağrur ve pinti insana işarettir. Kent merkezi haricinde ya da köyde görülen apartman meydana ati acayip bir duruma delalet eder. İşte rüyada apartman görmenin anlamı ve yorumu aşağıda ayrıntılı anlatılmıştır.

Rüyada Apartman ve Aile Bağlantısı

Rüyada görülen apartman dairesi Ailenin arasında bazı tartışmalar olabileceğine işaret eder. Ailede bazı tartışmalara hazırlıklı olun. Kimi de apartman görülmesi iş olarak tabir edilmektedir. Apartman ne kadar büyük ve güzelse işi de o derecede önemlidir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada güzel döşenmiş bir apartman dairesi, zenginlik ve refaha alamettir. İyi durumda bir apartman görmek; Zenginlik ve mutluluktur.

Rüyada Apartman Görmek

Rüyanızda bir apartmanınız bulunduğunu görmeniz, sizin düş sahibi olduğunuza işarettir. Bir apartmanın kapıcısı olduğunuzu ve kalorifer dairesinde çalıştığınızı görmek, yeni bir daireye taşınacağınıza, bir apartmanın sahibi olup, bahçesini çiçeklenmeye uğraştığınızı görmek evleneceğinize yahut çocuklarınızdan veya birilerini evlendireceğinize delalet eder.

Rüyada köşk, apartman üst bir yapı görmek, kazancın ve nimetin artacağına; bu şekilde bir yapı satın aldığını görmek, yolculuğa çıkmaya delalet eder.

Rüyada Apartmana Şaşırdığını Görmek

Bir apartmanın önünden geçip, onun ebatlarına bakan ve bu kadar büyük yapı karsısında şaşıran insan, kendisine verilen yeni bir iş hususunda onu başarıp başaramayacağı hakkında kuşkuya düşer.

Büyük bir apartmanda yukarı katlara çıkmak için, asansöre bindiğini müşahid olan, uçakla ırak bir yolculuğa menfaat yahut ırak bir yerden bir yolcusu gelir yahut mühim bir salık alır. Fakat apartman ile ilgili rüyanın hayır anlamına gelmesi ya da hayra vesile olması için zekat vermek, düzenli veriliyor ise fakir fukara ve çocuk sevindirmek elzemdir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz