İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Anne Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Anne Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Anne Görmek

Rüyada Anne Görmek; kişinin annesini nasıl gördüğüne göre değişik anlamlara gelebilen bir rüyadır. Fakat kişi kendi annesini mi yoksa başka birinin annesini mi gördüğü özellikle önemlidir.

Rüyada Anne Görmek

Gördüğünüz rüya ile alâkadar görülen düş tabirlerinin hepsi hayırlıdır. Rüyada her ne biçimde anne olmak görülürse iyidir. Rüyada bir kişinin anne olması, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Rüyada annesini ölü görmesi iyi bir bilgi veyahut vakaya işarettir. Rüyada Anası ile dargınlık ve kavga ise, başarısızlık ve maddi kaybı işaret eder.

Rüyada Anne Görmek Hayır Mıdır?

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir bilgi veyahut vakaya işarettir. Anne ile küsmek ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Sevdiğiniz kişiyle bir araya geleceksiniz.

Rüyada Anne Görmek ya da olmak, bir karı büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona derhal kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir.

Annenizi rüyanızda görmek büyük bir müjde ile tabir edilir. Anneniz ölmüş ise onu rüyada görmeniz. kendisini daima hatırlamanız ve ona karşı dini ödevlerinizi yapmanız kısaca Fatiha ve Kuran i Kerim okumak şeklinde ruhunu şad edecek dualarda bulunmanız için bir uyarı, bir hatırlatmadır.

Rüyada Anneyi Dargın Görmek

Bir annenin rüyada görülmesi daima hayırla tabir edilir. Abdülgani Nablus i hazretleri diyor ki: Rüyada anneyi kendine darılmış görmek, hayatta muvaffakiyetli olacağınıza işarettir. Ağlar görmek sevince, güler görmek, sizin mutlu bir yaşam süreceğinize delildir.

Rüyada annenizi hasta görmek, neşeli bir haberle karşılaşacağınıza, annenizi ölmüş görmek, ömrünüzün uzunluğuna delalet eder. Rüya sırasında annesini hasta müşahid olan mutlu olur. Rüyada anneyi hasta görmek şifadır, rüyayı müşahid olan insan hasta ise hastalığından, hasta değilse, tasa ve kederinden kurtulur.

Rüyada Anneye Hediye Vermek

Rüyanızda annenize çiçek verdiğinizi görmek, ölmüş ise onu mezarında ziyaret etmenizi beklediğini, sağ ise onu kucaklayıp haririni sormanız gerektiğine tabir edilir.

Annenizin sizi bir hususta azarladığını görmeniz, onu dikkatsizlik ettiğiniz için size küs bulunduğunu gösterir. Annenizden dayak yediğinizi görmek, onun sizin iyiliğiniz için duacı olduğuna ve size karşı büyük bir sevgi ve şefkat beslediğine delalet eder. Rüyanızda annenizin mezarının çiçeklerle örtülü bir halde görmeniz, onun Tanrı in (C.C.) huzurunda pek hayırlı bir yeri olduğuna delildir.

Rüyada Anne Görmek, cennete ve iyi görmek, ama ölü ise hayra, sağ ise annenizin sizden hoşnut olduğuna ve hakkınızda daima duacı bulunduğuna işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüya esnasında annesini görmesi eğer anası sağ ise, annesinin kalbini kazanıp, gönlünü alması gerektiğine, ama vefat etmiş ise, ahiret dirimsel için evladından hayır ve yakarış beklediğine işaret eder.

Rüyada Anneye Kötü Davrandığını Görmek

Rüyada anneye bağırmak, iyi olmayan kinetik etmek büyük ihlal işleyip onun bedduasını almaya ve bu yüzden de düş sahibinin tüm islerinin ters gitmesine işaret eder. Rüyada annenin güler yüzlü görülmesi onun duasını almaya ve ihtiyarlıkta ona muavin olmaya işaret eder.

Rüyada Anne Görmek, asla umulmadık bir mirasa konacağınıza, annenizin sizi doğurduğunu görmek, müşahid olan hasta ise sıhhatli, fukara ise varlıklı olacağına, anneniz ile söyleşi etmek, iyi haberler alınacağına, ölmüş olan annesini yine ölmüş görmek, huzura, anneyi hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile alâkadar olarak büyük bir mutluluk duymaya, anneyi dövmek hastalanmaya, anneyi ağlarken görmek büyük bir mutsuzluğa işarettir.

Anne görmek, her türlü hayırlara erişmektir. Annesinin kendisini doğurduğunu görmek fakir için zenginlikle, varlıklı için sıkıntıyla tabir edilir. İnsanın görmüş olduğu en hayırlı düş, onun anne babasını, dede ve ninesini ve başka akrabalarını görmesidir.

Rüyada anne görmek hayır ve berekete işarettir. Ve baba görmekten daha hayırlıdır. Rüyada anne müşahid olan ama fukara ise nimete ve zenginliğe kavuşur.

Rüyada validesinin karnına girdiğini görmek, uzakta ise vatanına döneceğine delalet eder.

Anne ile oturduğunu veyahut birlikte yürüdüğünü görmek, güvenlik ve huzura; anne ile konuşmak iyi ve güzel haberlere işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz