İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Ampul Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ampul Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ampul Görmek

Rüyada Ampul Görmek; genel olarak hayırlı ve güzel bir kısmete ve bu kısmet ile beraber gelecek bereketli ve bol kazançlı bir yaşama delalettir. Aynı zamanda ampul ile ilgili hayırsız ve kötü anlama gelen yorumlar da mevcuttur.

Rüyada Ampul Görmek

Gördüğünüz rüya, iyi bir ümit, gerçekleşecek istektir. Yanar halde ampul görmek, muvaffakiyete, izzet ve devlete işaret eder. Billurdan yahut camdan ampul görmek desteğe mazhar olmak anlamına gelir. Ampul Rüyası ibadete devama işaret eder. Ampul yaktığını görmek izzet ve devlet işlerine işarettir. O kişinin sıkıntısı var ise, feraha kavuşur. Hasta ise sağlık bulur.

Rüyada Ampul Görmek İyi Midir?

Düş yorumu yapanlara göre böyle bir rüya görmek, rüya sahibinin mutlu günlere gittiğine işaret eder. Her durumda iyiye yorulur. Ampul rüyası mutluluk anlamına gelir. Şayet renkliyse yahut yanıyorsa, daha iyidir.

Rüyada bir kimsenin kendisine ampul verdiğini görmek, o zat vasıtasıyla hayır ve menfaate erişmek manasındadır. İzzet ve devlete ermeye de alâmettir. Rüyada ampul bulmak bulduğunu yahut satın aldığınızı görmeniz, güzel, şerefli ve ahlaklı biriyle evlenmeye işaret eder.

Rüyada Kadının Ampul Aldığını Görmek

Tekrar bir kadının rüyada ampul aldığını, yaktığını görmesi, şayet bekâr ise, salah, onur ve saygınlık sahibi bir insan ile evlenmeye işarettir. Tekrar denilmiştir ki, caminin lambalarını görmek, o asrın fıkıh âlimlerine işaret eder.

Rüyada ışık saçan ampul görmek, rahat ve neşeli günlerin yakın olduğuna, ilaç ampulü görmek, hafifçe bir kedere işaret eder. Rüyada yanan bir kandil yahut gaz lambası görmek, ati günlerin parlak olacağına, mutluluk ve sürura işaret eder.

Sönük ampul hasta olmaya, ampul patlaması sorunlara delalettir. Yanar vaziyette ampul görmek mutlu Aileye, başarıya, yakarma ve bununla gelen dahil huzuruna yorulur. Birinin ampul verdiğini ya da satın aldığını görmek evlenmeye delildir. Ampulün kırılması hastalanmaya delalet eder.

Rüyada Elektrikli Bir Ampul Satın Almak

Rüyada bir dükkândan bir elektrik ampulü aldığını müşahid olan aydınlık günlere kavuşur yahut bir evladı olur, bekârsa evlenir. Işık saçan ampul görmek, rahat ve neşeli günlerin yakın olduğuna işarettir.

Rüyada bir camideki ampulü yaktığını görmek, hayırlı ve güzel bir evlat ile tabir edilmektedir. Birçok ampul görmek ve yakmak, din ve takvaya
işarettir. Hassaten gördüğünüz rüya için genel olarak rüyada lamba görmek aramaları da yapılabilir. Ama her ikisi de aynı anlamdadır.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz