İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Altın Zincir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Zincir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Zincir Görmek

Rüyada Altın Zincir Görmek; çok iyi yetişmiş evlada, erkek ya da kız fark etmeksizin güzel ve zeki çocuğa, aynı zamanda hayırlı işlere tabir edilir. Bekar bir kızın Rüyada altın zincir görmesi, evlenmeye; adamın görmesi de acı ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada Altın Zincir Görmek

Rüyada süslü ve pahalı bir altın zinciri boynuna takmak, verimli nimete, arzuya, kadere ve bolluğa alamet eder. Deniliyor ki: rüyada altın zincirler bolluk, bereket, hayır ve zenginlik anlama gelir.

Rüyada altın zincir görmek bekâr kimseler erken bir evlilik yapacağı anlamına gelir ya da bir mirasa yahut yüklü bir paraya kavuşacağına tabir edilir. Boynuna altın zincir takmak, bir yerden istikbal malı belirtir. Rüyada görülen altın adam bir çocuğun olmasına, kazançlı ve verimli işlere delalet eder.

2- Rüyada Altın Zincir Vermek

Bazı düş sözlüğü yorumcuları Rüyada altın zincir vermek, riyaset (kafa olma, yöneticilik, önder, reislik), hikmet, kabahat ve hile, üzüntü ve acı, evlat ve kardeş olarak yorumlamıştır.

3- Rüyada Altın Zincir Armağan Vermek

Kişinin rüya sırasında birisine bir altın zinciri armağan ettiğini görmesi, güzel bir konut ile tabir edilmektedir.

4- Rüyada Uzun Altın Zincir Görmek

Bir kadının uzun altın zincir görmesi rızkın bolca olduğuna ve mutlu bir bilgi alacağınıza işarettir. Denilmiştir ki, Rüyada görülen uzun ve pahalı altın zincirler, düş sahibinin eline geçecek bir mirasa delalet eder.

5- Rüyada Koluna Altın Zincir Takmak

Deniliyor ki bir kadının rüya sırasında kolunda altın zincir bulunduğunu görmesi, bir yerden istikbal mirasa alamet eder. Rüyada altından yapılmış yüzük, zincir ve halka ya da bilezik takmak, bayanlar için meta anlama gelir. Bu rüyayı adamların görmesine fikir ve endişeye delalet eder. Bir kimsenin rüyada koluna fazla kıymetli bir altın zincir taktığını görmesi, nimete nail olmaya, ad ve ün bulmaya yorumlanmaktadır.

6- Rüyada Altın Zincir Boynunda Görmek

Kişinin rüya sırasında boynunda bir altın zincirin görülmesi, bayanlar için hayır ve ziynettir. Rüyada inci ile birlikte altın bir zinciri boynunda görmek, hanım için zincirin büyüklüğü, para değeri ve manevi kıymeti nispetince eşinin kendisine yapmış olduğu hayır ve iyiliğe delalet eder.

7- Rüyada Altın Zincir Saklamak

Rüyada altından olan bir zincir saklamak; evlada, adam çocuğa ve hayırlı işlere tabir edilmekle beraber bekar bir kızın rüya sırasında altın zinciri gizlemesi, evlenmesine ve fazla istek etmiş olduğu bir şeyin gerçekleşmesine işaret eder.

8- Rüyada Altın Zincir Kolye Takmak

Rüyada süslü altın zincirden yapım kolyeyi boynuna takmak, verimli nimete nailiyete alamet eder. Deniliyor ki: altın zincir kolye takmak bolluğa, zenginliğe ve berekete işarettir. Boynuna altın zincir takmak, bir yerden istikbal miras anlama gelir.

9- Rüyada Altın Zincir Almak

Altın zincir almak bekar için erken yapılacak bir evliliğin işaretçisidir. Altın zincir satın almak bir miras kanalıyla ele geçecek yüklü paraya işaret etmektedir. Kimi de altın zincir satın aldığını görmek beklenmedik bir yerden istikbal yüklü bir paraya kavuşacağınızın işaretçisidir.

10- Rüyada Altın Zinciri Başkasına Vermek

Bazı düş sözlüğü yorumcuları Rüyada altın zinciri başkasına vermeyi bulunmuş oldu ortamda önder olmasına işaret etmektedir. Kimi de altın zinciri birisine vermek evlat ve kardeş olarak yorumlanmakla beraber düş sahibinin haiz olacağı güzel bir eve tabir edilir.

11- Rüyada Altın Zincir Takan Birisini Görmek

Bir kadının altından yapım edilmiş bir zinciri takan birisini görmesi rızkının bolluğuna, bununla beraber alacağı mutlu bir haberi ifade etmektedir.

12- Rüyada Koluna Altın Zincir Takmak

Rüyada koluna altından zincir takmak, bayanlar için mutlu, rahat ve bolca verimli kazançlara, erkekler için fikir ve endişeye alamettir. Kişinin rüya sırasında altın zincir takması, nimete nail olmaya, halk içinde saygınlık kazanmakla beraber ad ve ün bulmaya yorumlanmaktadır.

13- Rüyada Altın Zincir Çalmak

Rüyada altın zincirleri çaldığını görmek, bayanlar için hayır ve ziynettir. Rüyada altın bir zinciri çalmak, hanım için zincirin büyüklüğü kadar eşinden para alacağına yorulur. Bununla birlikte eşinin kendisine yapacağı hayır ve faydaya tabir edilir.

Rüyada altın zincir görmek kişinin helal yollardan fazla daha çok gelir ve rızık kazanacağına işarettir. Gördüğünüz rüya kişinin işlerinin hafiflemesine, yaşamının kolaylaşmasına, geçim derdinin nihayet bulmasına işarettir. Rüyayı gören kişi bir adet alırken ikinciyi alma mevzusunda tereddüt ve sıkıntıya düşmektedir. Ama rüyayı gören kişi zaman içinde bu zorlukları aşacak ve kazancını arttıracaktır. Rüyayı gören kişi yeni işlere girecek ve bu sayede yaşamı daha iyi bir biçimde yaşama imkanı bulacaktır. Şüphesiz Tanrı her şeylerin en doğrusunu ve en hayırlısını bilir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz