1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Alıç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Alıç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Alıç Görmek

Rüyada Alıç Görmek; kişinin göreceği değişik bir rüyadır. Alıç genel olarak hayırlı anlamlar taşır. Fakat alıç meyvesi rüyada ham olarak, yani tam olgunlaşmamış iken yenilir ise ya da haram yenilir ise rüya kötü anlam taşır.

Rüyada Alıç Görmek

Gördüğünüz rüya rızka delalet eder. Rüyada hasta birinin alıç yediğini görmesi, çare bulur, hastalığı iyileşir ve ayağa kalkar. Rüyada alıç görmenin anlamı, muvaffakiyetli olmaktır.

Rüyada Ham Alıç Yemek

Kişinin kendi işindeki muvaffakiyetli çalışmasına işaret eder. Rüyada mevsimi haricinde alıç aş, sorun, acı ve üzüntünün delilidir. Bir başka rivayete bakılırsa, rüyada vaktinde alıç aş ele geçecek rızkın işaretidir. Bir kimsenin rüya esnasında alıç görmesi kaybetmiş olduğu bir şeyini bulacağı anlama gelir. Mevsimsiz olarak alıç görülürse, hastalık veya tasa ve kederdir.

Rüyada alıç ağacı ve meyvesi görmek, umumi manada hayra yorulur. Rüyada alıç ağacı, doğuma, berekete veya mutluluk duymaya işaret eder. Rüyada görülen alıç meyvesi bazen akraba ziyaretine yorulur. Bazen ise, cennete, nimete yahut misafire tanımlanır. Hassaten sofradaki yiyecekleri temsil eder.

Rüyada Alıç Görmek Hayır Mıdır?

Bazı yorumcular sarı alıç meyvesini evin ufak veya minik evladı olarak yorumlamışlardır. Rüyada bu meyvenin ağacını görmek, bir yolculuktan elde edilecek kazanca işarettir. Rüyada mevsimi haricinde alıç, hastalık, tasa ve kederdir. Rüyada kuru alıçları toplamaksa düş sahibinin meta ve rızkının artacağı anlamına gelir.

Alıç meyvesi toplamak, rüyayı müşahid olan kişinin hem de iyilik ve mutluluk duyacağı haberler alacağı anlama gelir. Kayalıkta, bahçede, derede, dağdan yada herhangi bir yerden alıç toplamak hayırlara yorumlanmaktadır. Rüyada alıç görmek uzmanlık sahibi, mevzusunda uzman bir doktorla tabir edilir.

Rüyada Ekşi Tatta Alıç Görmek ya da Almak

Rüyada ekşi alıç almak; uzmanlık sahibi, mevzusunda uzman bir doktora işarettir. Rüyada alıç satın almak, Aile içinde akıllı ve elit veya birilerini temsil eder.

Kimi yorumculara bakılırsa de rüyada alıç almak geçimdir, helal maldır. Çoğu zaman rüyada görülen alıç, şahıs için hayra yorulur. Rüyada kendisine alıç getirildiğini görse, makam ve aşama sahibi kimseler tarafınca eline meta geçeceğine işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz