İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Alçı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Alçı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Alçı Görmek

Rüyada Alçı Görmek; kişinin sağlam bir yapıya sahip olduğunun göstergesidir. Fakat rüyasında böyle bir malzemeyi gören kişi kötü olaylara da hazırlı olmalıdır.

Rüyada Alçı Görmek

Yararlı antlaşmalara, giysi yenilemeye, dinde sebat etmeye, konut halkının güzel haline, izzet ve rütbenin devamına, bilim ve amele; Alçı icra eden ustayı görmek harabelerin imarına, hastalıktan şifaya delalet eder.

Rüyada Alçı Yaptığını Görmek

Rüya esnasında bir yeri alçılayan insan bir hatayı düzeltecek, tatsızlığı gizleyecek ve bu sayede daha rahat yaşayacak anlamına gelir.

Bu rüyayı görmek, izzet ve rütbenin devamına, hanim ve evlatların güzel haline, dinde sebata, İlim ve amele, güzel methe, hastalıklardan şifaya, elbisenin yenilenmesine ve sağlıklı anlaşmalara delalet eder. Kireç görmenin tabiri de böyledir. Kireci züht ve takva ehlinin yanında görmek, haramla kirlenmeye, şüpheli şeyleri kazanmaya, bidat olan şeylerde bulunmaya ve dinde nifaka delalet eder. Rüyada alçıyı kullanarak bir şeyin kalbini aldığını görmek, yapmayı düşündüğünüz bir is için bir başkasından düşünce ya da ide almak istediğinize delalet eder. Evinizde bozuk bir yeri alçılayıp orayı onarım ettiğinizi görmek, islerinizin iyi bir durumda yürüdüğüne işarettir.

Rüyada Alçı Görmek ve Aile Yorumu

Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada alçı müşahid olan insan, itibari ve rütbesi sürekli, karisi ve evlatlarının hali ise güzel olur, hastalıklardan çare bulur, iş hayatında sağlam anlaşmalar yapar. Başka bir rivayete nazaran ise; Rüyada alçıyı görmek, ihlal ve hataya, tasa ve uğursuzluklara, yangına delalettir. Kimi de, hastanın afiyet bulmasına ve harabe yerlerin onarım edilmesine işaret eder.

Bu rüya, izzet ve ikbalin devamına, zevce ve evlâdın güzel haline, bilim ve amele, hastalıklardan şifaya işaret eder.

Rüyada Nalbur Görmek ve Nalburdan Alçı Almak

Rüyada alçıyı satan birini görmek ise, ihlal ve hata, tasa ve acı ile tabir edilir. Bazı defa de, hastanın afiyetine, harabe yerlerin imarına işaret eder. İşlerinizin yolunda gideceğine, evinizde rahat ve rahat olacağınıza, önemsiz bir rahatsızlıktan kurtulacağınıza işarettir.

Makalede okuduğunuz üzere alçı ile ilgili bu rüya hem hayır hem şer anlamlar içerebilir. Bu yüzden rüyanıza dair detaylar, doğru yorum için oldukça önemli bilgilerdir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz