İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Ağaç Sulamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağaç Sulamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağaç Sulamak

Rüyada Ağaç Sulamak; rüyayı gören kişinin rüyayı görme biçimi ve suladığı ağacın hangi ağaç olduğuna göre farklı yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi, rüyasında ağacı hortum ile mi, yoksa kova, bidon benzeri bir alet ile mi suladığı da oldukça önemlidir. Kişinin rüyasında bir ağacı sulaması ise genel olarak oldukça hayırlı anlamlar taşır. Hatta dereden su taşıyarak ağaç sulanıyorsa rüyanın daha da hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada Ağaç Sulamak

Bu rüyayı müşahid olan kişi hayatında, hayır işlemeye, sadaka vermeye veyahut gereksinim sahiplerine yardım etmeye hazır ve nazır olduğuna işaret edilir. Rüya sırasında bağ ya da bahçede ağaç suladığını müşahid olan kişi, bolluk refah ve berekete erişir. Bu rüyayı müşahid olan şahıs insanlara yararlı işler yapar ve bu işler sonucunda büyük bir sevap kazanır.

1- Rüyada Ağaç Sulamanın Anlamı ve Yorumu

Rüyada ağaç sulanması halk içinde saygı duyulan bir olacağınıza işarettir. Dünya hayatında iyi bir isimle anılmaya, dini açıdan derecenizin yükselmesine sebep olacak eylemlerde bulunmaya ve insanların hoşuna gidecek hareketler hayata geçirmeye delalet eder. Rüyada yeşil ve büyük bir ağacın sulanması hayırlı evlada işarettir.

2- Rüyada Hortumla Ağaç Sulamak

Sulayan şahıs, asla beklemediği bir şana ve şöhrete haiz olur. Gördüğünüz rüya ün kazanıp, herksin takdirini toplayacağınıza ve yaşam boyu sürecek bir ferahlığa ve ferahlığa kavuşacağınıza delalet eder. Rüyada hortumla suladığı ağacın büyüdüğünü müşahid olan şahıs ileride ebeveynine büyük ikramlarda ve ihsanlarda bulunur.

3- Rüyada Kuru Ağaç Sulamak

Rüyada kurumuş bir ağacı suladığını görmek bir hanıma veyahut mala ya da Alime alamettir. Rüyayı gören kişi bekarsa evlenir, meta ve mülk sahibi olur. Veya nefsi bilhassa din ve dünyası için ya da tüm halka hizmette bulunur. Kimi, kuru ağaçların sulanması çarşı ve dükkan benzer biçimde rızk yollarına delalet eder.

Umumi anlamda elinden fazla hayır gelen bir kimselerle tabir edilir. Ağaçların sulandığını görülmesi yolculukla elde edilecek mala, Geçim için lüzumlu tedbirleri almaya delalet eder. İyi huylu ve elinden iş gelen bir kişi ile yorulur.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz