İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Ağaç Dikmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağaç Dikmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağaç Dikmek

Rüyada Ağaç Dikmek; yorumları dikelen ağacın çeşidine, ağacın ya da fidanın büyüklüğüne, meyve ağacı olup olmadığına, ağacın yapraklarının çeşidine, ağaç dikiminin yapıldığı bölgeye ve ağacı yılın hangi mevsiminde diktiğine göre değişir. Hatta ağaç ile ilgili görülen bu rüyanın yorumlarını ağacı kiminle diktiğiniz, o sırada yanınızda olan kişilerin normal yaşamdaki durumları ve sizinle olan ilişkileri de oldukça fazla etkiler.

Rüyada Ağaç Dikmek

Gördüğünüz rüya oldukça hayırlı ve güzel işlerin işaretidir. Bahçeye ağaç diktiğini görmek, rahat ve refah içinde geçireceğiniz bir ömre işarettir.

Üstelik rüyada dikilen ağaç çevrenizdeki insanlara yardımda bulunacağınıza işarettir. Rüyada servi ağacı dikmek ise başınızda ki iyi olmayan olayların geçeceğine işaret eder.

Rüyada Ağaç Dikmek ve Ağacın Yaprakları

Dikilen ağacın yaprak yaprak açıldığını görmek, uzun ve verimli ömre, rızkın devamına, zenginliğe ve dinde sebat etmeye delalet eder. Rüyada dikilen ağacın yapraklarını dökmesi ise, tam bunun zıddı.

Cenâb-ı Hakk’ı zikreden kimselerle birlikte ağaç dikmek, kıyamet günü gölgeleneceği Tuba ağacına işaret eder..

Rüyada dağda, yamaçta, dere kenarında ağaç dikmek, güzel amellere, umulmadık yerden ati rızka işaret eder. Ağaç dikmek birçok biçimde tabir edilir.

  • Dükkanlara
  • Berekete
  • Hizmetçilere
  • Bolca ve geniş rızka delalettir.

Rüyada Ağaç Dikmek ve Hayır Yorumu

Ağaç dikmek, hayır işleri halletmeye ve Tanrı katında günahlar için af dilemeye işaret eder. Üstelik ağaç dikmek, düş sahibinin duyacağı hayırlı laflara ve müjdeli gelişmelere tabir edilir.

Elma ağacı dikmek ve büyütmek hayırlıdır. Rüyada fidan dikmek, büyük bir mutluluğa işarettir.

Rüyada Hurma Ağacı Dikmek

Rüyada ağaç dikmek iyi bir ati, meyve ile dolu ağaç dikmek, mutlu bir evliliğe, yapraksız ağaç, meydana getirilen işte düş kırıklığına uğranacağına, kesilmiş ağaç görmek, üzüntüye, çınar ağacı görmek, eline altın ve gümüş geçeceğine, iğde ağacı dikmek, helal mala kavuşulacağına, fındık ağacı görmek, haram mala, kiraz ağacı görüp meyvesinden aş, hepimiz tarafınca sevilecek bir adam çocuk sahibi olunacağına işarettir.

Üstelik hurma ve söğüt ağacı iyiye yoğrulur. Genel olarak ağaç rüyaları fazla iyi sayılır. Yalnız yaprakların yeşil, diri, yüce ve benzeri özelliklerde olmaları yorumu değiştirir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz