İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Acı Çekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Acı Çekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Acı Çekmek

Rüyada Acı Çekmek; birçok kesim tarafından çok farklı yorumlar içermektedir. Kimilerine göre oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. kimilerine göre ise hayırlı olarak yorumlanmaz.

Rüyada acı çekmek vücudunda veyahut başlangıcında bir ağrı veyahut üzüntü bulunmuş olduğu şeklinde bir Rüya görmek, hususi meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Acı Çekmek

Rüyada Vücudun Farklı Bölgelerinde Acı Çekmek

Diş acısı çekmek: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir havadis alacağınıza işarettir. Bir yerinizi acıttığınız görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir. Rüyada çekilen üzüntü büyük bir refah ve mutluluğa işarettir.

Rüyada her hangi bir yerinin acıdığını duymak ve görmek veya rüyada üzüntü çekmek yeni bir işe gireceğine; acıyan yerinin iyileşmesi için bir ilaç aldığını görmek, büyük bir kişiden yardım göreceğine işarettir. Acıyan yerinde bir çıban veyahut ona eş bir yara var ise kısmete yorulur. Yarayı ameliyat yaptırdığını görmek, kısa zamanda varlıklı olacağına delalet eder.

Rüyada diş acısı çekmek: Yaşamda meydana ati güzel gelişmelere yorulur. Rüyayı müşahid olan kişinin yaşamında müspet olayların meydana geleceğine delalet eder. Bütün arzuların yaşam bulmasına, i̇ş hayatında kazancın artış göstermesine işarettir.

Rüyada Hüzünden Acı Çekmek

Rüyada üzüntü duymak kimi gerçek acıyla bağlantılıdır. Simgesel olarak ise üzüntü duygusaldır.

Rüyada üzüntü çekmek İyiye delalet eder. Rüyayı müşahid olan kişinin rahat bir ömür sürmesine, kendisini mutlu edecek bir gelişmenin meydana gelmesine işarettir. Bununla birlikte güç günlerin bitişi ile tabir edilir.

Rüyada üzüntü duymak: Rüyayı müşahid olan kişinin çevresinde bulunan kişilere karşı önlemli davranması gerektiğine işaret eder. İnsanlara acele güvenmemesi icap ettiğini, dikkatli olması icap ettiğini gösterir.

Rüyada kafa ağrısı çekmek: Rüyada kafa ağrısı akıbeti üzüntü çekmek, rüyayayı müşahid olan kişinin, davranış ve sözleri sebebiyle sıkıntıya düşmesine delalet eder. Sonrasında ise pişmanlık duyup durumu düzeltmeye çalışmasına yorulur.

Rüyada vücutta yara görmek: Rüyayı müşahid olan kişinin doğru yoldan vazgeçmesine, hatalı adımlar atarak başını derde sokmasına işaret eder.

Rüyada ameliyat olduğunu görmek: Rüyada ameliyat olup üzüntü çekmek, rüyayı müşahid olan kişinin keyifli bir yaşam süreceğine, sıkıntıların nihayet bulacağına maddi kazancının artış göstereceğine işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz