İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Abinin Eşini Görmek Hangi Anlama Gelir?

Rüyada Abinin Eşini Görmek Hangi Anlama Gelir?

Rüyada Abinin Eşini Görmek

Rüyada Abinin Eşini Görmek; birçok anlama işaret eder. Bu rüyayı nasıl gördüğünüz. Rüya sırasında neler yaptığınız rüyanın yorumunu etkiler. Gelin bu rüyayı birlikte inceleyelim.

Bur rüyayı görmek kırgınlıkların bitmesi ve küslüğün nihayet bulmasına yorulurken eski eşini görmekse akrabalar arasındaki husumetin bitmesine tabir edilir. Abinin eski eşinin görülmesi Aile içindeki birlik beraberliğin sağlanmasına delalet eder.

Rüyada Abinin Eşini Görmek

1- Rüyada Abinin Eşini Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada görülen abinin karısını görülmesi halk içinde saygı duyulan bir şahıs olacağınıza tabir edilir. Arkadaş meclislerinde sözü dinlenen nasihatine ehemmiyet verilen şahıs anlamına gelir. Abinin hanımı rüyası hayırlı bir düş olup birçok yerden münakaşa ve eleştiri almanıza karşın maddi yönden elinize geçecek rızka delalet eder.

2- Rüyada Abinin Eşini Hamile Görmek

Rüya esnasında abisinin eşini hamile olarak görülmesi; o kişinin karnının büyüklüğü oranında ele geçecek olan mala yahut dünya nimetlerine haiz olmaya tabir edilir. Rüyayı müşahid olan kimsenin malının artacağına bununla birlikte hayırlı olan gördüğünüz rüya bolluk ve zenginlik içinde hayır ve menfaate delalet eder.

3- Rüyada Abinin Eşini Dövmek

Abinin eşini dövdüğünü görmek tartışmalardan sonrasında ati olan iyiliklere işarettir. Abinin eşini dövmek, döven vasıtasıyla dövülenin duyacağı bir sevindirici ve hayırlı bir habere alamet eder. Kimi de nihayet sıkıntılı zamanları ifade etmektedir. Düş sahibinin, bir kimsenin derdine, sorununa umar bulmaya işarettir. Dövülenin ise geleceği parlaktır ve kişinin hayatta ilerleyeceğine işaret eder.

4- Rüyada Abinin Eski Eşini Görmek

Bir armağan alacağınıza işaretle delalet etmektedir. Bununla birlikte rüyayı müşahid olan kimsenin geçmişine olan bağlılığına tabir edilir. Esenlik bulmaya yorulan düş bununla birlikte eski bir probleminin yine gündeme geleceğine ve çözüm bulma noktasında emek verme yapılacağını işaret eder.

5- Rüyanda Abinin Eşini Aldattığını Görmek

Savaşım etmeniz ihtiyaç duyulan insanlara ile karşılaşacağınız zorlukları anlatır. Veya içinde bulunduğunuz sıkıntılı bir durumdan bir dostunuz vasıtasıyla kurtulacağınıza delalet eder. Bazı kez de gördüğünüz rüya dost çevrenizi tekrardan gözden geçirmeniz icap ettiğini belirtir.

6- Rüyada Abinin Eşinin Hakkın rahmetine kavuştuğunu Görmek

Zarardan kurtulmaya delalet etmektedir. Kimi de gördüğünüz rüya, o kimsenin seyahat yapmasına işarettir. Eğer yolcuysa şayet ailesinin yanına dönmesine delalet eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz