İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Abajur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abajur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek; hemen herkesin başına gelemeyecek türden bir rüyadır. Çok farklı anlamlar taşır ve değişik simgeler barındırır. Rüyada görülen abajur genel olarak hayırlara yorumlanır. Sizler için bu rüya ile ilgili ilmi ve ruhi bütün yorumları derledik.

Rüyada bu obje ile alakalı her ne biçimde olursa olsun abajur ile alakalı bir şey görmek hayırlı bir Rüyadır. Gördüğünüz rüya yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir. Rüyada ak, al, mavi, yeşil, mor, kara, pembe yada ayaklı bir abajur görmek, yararlı bir işe başlamaya, geliri evvel malum ve belli olan işleri yorulur. Rüyada abajur, o anda bilmediğiniz, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten maddi kazanç sağlamak anlamına da gelir. Rüyada abajur yakmak iyi habere, abajur almak iyiliğe, abajur takmak yararlı işlere, abajur lamba yorumu ise maddi kazanç anlamına gelir.

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada abajur yakmak

Rüyada Abajur yaktığını görmek iyi bir bilgi olarak tabir edilmiştir. Abajuru kendi yakan şahıs bir fırsatı değerlendirecek anlama gelir. Başkaca abajur yaktığını müşahid olan muvaffakiyete, izzet ve zafere ulaşır.

Rüyada abajur almak

Rüyada abajur almak, birçok kişi için yararlı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve her insana iyilik edeceğinize işarettir. Bekar birinin abajur alması üzel, şerefli ve ahlâk-ı hasene sahibesi biriyle evlenmeye alamettir.

  • Rüyada abajur takmak: Rüyada Abajur takmak yapacağı işten başkalarının yararlanmalarına izin verilmeyeceğine işarettir.
  • Rüyada abajur lamba görmek: Rüyada her ne biçimde olursa olsun abajur ile alakalı bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir.

Rüyada abajur satın almak

Rüyada Abajur yararlı bir işe başlamaya, geliri evvel malum ve belli olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten kazanç sağlamak anlamına gelir.

Rüyada abajur armağan almak

Hayırlı bir habere işarettir. Rüyada Abajur iyi haberdir. Örneğin abajuru alan kişi bekar bir kişi ise o kişinin evleneceğine ya da sevgilisinin olacağına delalettir. Bekar birinin rüyada ak abajur görmesi evleneceğine işarettir.

Rüyada pembe abajur görmek

Rüyada pembe abajur görmek te iyiye yorulduğu şeklinde mehtaplı geceler yaşayacağınıza işaret eder. Yukarıda bahsettiğimiz gibi rüyada görülen objelerin ne biçimde ve ne renkte görüldüğü oldukça önem teşkil eder. Bu yüzden alınan abajurun rengi bu haberi değiştirebilir. Fakat pembe renk her zaman için rahatlığı ve dinginliği işaret eder. Bundan kaynaklı bu rüya oldukça hayırlıdır. Bu renkteki bir abajuru kendi yakan şahıs bir fırsatı değerlendirecek anlama gelir. Bu fırsat kişinin durumuna göre göre değişkenlik gösterir.

Rüyada abajur kırılması

Abajurun kırılması ayna kırılması gibi olumsuz alt metinler içermez. Aksine rüyayı gören kişinin maceralar yaşayacağını gösterir. Bu maceralar oldukça keyifli ve mutlu maceralardır. Rüyayı gören kimsenin gezi etmeye yahut yolculuklara çıkacağına tabir edilir. Bu yolculuk ya da gezi sayesinde sorun ve üzüntünün gitmesine yorulur.

Bazı tabirciler abajurun kırılmasını bir şeyi istek edip de ona kavuşamamak olarak yorumlamışlardır. Uzun zamandır açılamadığınız birisi var ise bu gezi buna vesile olabilir. Eğer böyle birisi yok ve rüyayı göre kişi bir ilişki arayışında ise yine bu yolculukta beklediğini bulacağını gösterir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz